Przedłużanie włosów metodą laserową – co warto wiedzieć?

Przedłużanie włosów przy użyciu lasera, w medycynie estetycznej i branży beauty ma zastosowanie ugruntowane, choć w dalszym ciągu jest postrzegany jako nowość. Składa się na to kilka czynników:

• innowacyjność zastosowań, których wciąż przybywa

• cenę urządzeń,

• mała powszechność i słaba dostępność usług poza dużymi miastami,

• cena zabiegu zazwyczaj wyższa, niż metod standardowych

• to jedna z najnowocześniejszych dostępnych technologii doczepiania i zagęszczania włosów.

Jak działa Laser Extend? Urządzenie podłącza się do prądu, jak każde inne urządzenie elektryczne, natomiast efekt końcowy za każdym razem jest zachwycający. Łączenia w przedłużaniu włosów – tzw. „nanołączenia” – są superdyskretne i megatrwałe. Każdy, kto styka się z nimi po raz pierwszy jest zachwycony naturalnym efektem doczepionych pasm.

„Nanołączenia” są na tyle estetyczne i dyskretne, że nie są widoczne nawet wtedy, gdy przyglądamy się doczepionym włosom z bliska, gdy fryzurę rozwiewa wiatr, czy wówczas gdy są „przenoszone” (czyli włosy przedłużane, które nie zostały podciągnięte, bądź zdjęte, kiedy przyszła na nie pora, czyli po okresie od 2 do 4 miesięcy od założenia/podciągnięcia). Efekt ten udało się uzyskać dzięki zastosowaniu cienkich nanołączeń – są cieńsze niż włosy powyżej i poniżej łączenia, co w przypadku tradycyjnych metod się nie zdarza. Dodatkowo, jest to rodzaj łączeń, który jest odporny na działanie większości odżywek, farb i kosmetyków. Oczywiście na każdą substancję, znajdzie się „antysubstancja”, stąd też istnieje specjalny remover do ściągania łączeń wykonanych przy pomocy LASER EXTEND. Co więcej, łączenia są odporne na działanie wysokiej temperatury – wytrzymują dwugodzinny test w temperaturze 90°C. Nanołączenia wykonywane przez urządzenie laserowe są cztery razy silniejsze, niż łączenia keratynowe. Nanołączenia doskonale sprawdzają się podczas intensywnego uprawiania sportów, tańcu, jeżdżeniu motocyklem w kasku, a nawet podczas skoków na spadochronie! Innymi słowy, przedłużanie i zagęszczanie włosów nigdy jeszcze nie było tak wygodne, dyskretne i trwałe. Czas trwania zabiegu wykonywanego metodą Laser Extend w salonie Art Med Clinic w Koninie jest nieco dłuższy niż w przypadku innych metod. Ze względu na wymaganą precyzję, dokładność i dyskrecję łączeń, należy się liczyć z tym, że przedłużanie włosów będzie trwało ok. 3 godzin na każde 100 doczepianych pasemek. Dzięki wytrzymałości, przy poprawnie wykonanym zabiegu u osoby bez tendencji do wypadania włosów, włosy przedłużane metodą laserową można nosić nawet cztery do sześciu miesięcy bez podciągania, co jest szczególnie istotne dla osób, którym rosną szybko włosy, albo nie chcą lub nie mogą zbyt często odwiedzać swojego stylisty. W salonie fryzjerskim Art Med Clinic w Koninie wykonujemy zabiegi przedłużania z największą precyzją, stąd świetny, spektakularny efekt zagęszczenia utrzymuje się jeszcze dłużej!

Art Med Clinic w Koninie jest jednym z niewielu salonów fryzjerskich, które umożliwiają wykonanie zabiegu przedłużania i doczepiania pasm metodą Laser Extend już przy pierwszej wizycie, ze względu na bogatą bazę włosów dziewiczych i słowiańskich gotowych do założenia. Innowacyjność metody i konieczność posiadania nowoczesnego sprzętu sprawia, że niewiele salonów fryzjerskich może pochwalić się usługą laserowego zagęszczania włosów, uważaną za jedną z najlepszych na rynku metod przedłużania i zagęszczania włosów.

Zadzwoń teraz do Art Med Clinic i umów się na indywidualną konsultację oraz dowiedz się jeszcze więcej o metodzie przedłużania włosów Laser Extend:

tel. 575 010 112

lub zapraszamy do kontaktu przez facebook’a!

Znalezione obrazy dla zapytania: facebook https://www.facebook.com/ArtMedClinicFryzjer/

Czas noszenia: do 3 miesięcy

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *