Kosmetyka estetyczna – Art Med Clinic

Konin : 575-010-112

Kalisz : 536- 895- 471

Napisz : sandralitwicka@gmail.com

KOSMETOLOGIA
w medycynie
ESTETYCZNEJ
Slider

O Nas:

Instytut Art Med Clinic – powstał z syntezy przede wszystkim pasji, wiedzy i doświadczenia. Celem, do którego dążymy jest zapewnienie klientom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie w każdym wieku. W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby. Medycyna estetyczna jest u Nas na najwyższym poziomie, zapewniamy Państwu sprawdzone wypełniacze z certyfikatem, które zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo i nie wywołują skutków ubocznych jak w przypadku innych na rynku nieznanych wypełniaczy bez certyfikacji, kwasy hialuronowe z domieszkami konserwatorów, które mogą powodować alergię, my działamy jedynie na biozgodnym kwasie hialuronowym. Zapewniamy Państwu doradztwo i zmysł estetyczny to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze w instytucie Art Med Clinic.

 

    Założycielką Art Med Clinic jest Specjalista kosmetologii w medycynie estetycznej : mgr Sandra Litwicka Wasilewska,   studentka II roku medycyny – kierunek lekarstwo.

Drodzy Państwo, po ukończeniu Liceum z wyróżnieniem, zdaniem rozszerzonej matury z chemii (gdzie uzyskałam największą ilość punktów z całej szkoły) oraz rozszerzonej biologii – w planach miałam udanie się na studia medyczne, kierunek lekarski, jednakże wycofałam się z tego działania, podjęłam inną decyzję co bardzo zszokowało moją rodzinę- wybrałam się na studia dzienne o równie ambicjonalnym kierunku. Po 5 latach zmagań obroniłam pracę magisterską na 4.5 i tak zostałam Prawnikiem. Na studiach dorabiałam sobie w salonach urody, gdyż od zawsze interesowałam się wnikliwie kosmetologią i tak po zakończeniu edukacji na wydziale Prawo i urodzeniu córeczki, zaczęłam swoją przygodę z kierunkiem medycznym– począwszy od rozpoczęcia studiów – Kosmetologia w medycynie estetycznej w Warszawie. Dodatkowo ukończyłam wiele szkoleń uprawniających mnie do wykonywania zabiegów, zdobywałam długą praktykę w Instytucie Pro Expert Clinik w Warszawie, gdzie wykonywałam usługi z zakresu związaną z kosmetyką lekarską w asyście doświadczonej Pani mgr Eweliny Bogusz, która w kosmetologii estetycznej prosperuje już długofalowo i mogła mnie obdarować indywidualną opieką w zakresie nauki zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Muszę zaznaczyć, iż wciąż uczęszczam na kongresy, szkolenia i edukuję się w kierunku obecnie medycyny estetycznej oraz dermatologii. Ze względu na to, że pragnę wciąż rozwijać swoje skrzydła w kierunku inwazyjnego upiększania – wybrałam się na studia o kierunku lekarstwo (obecnie II rok studiów, praktyka lekarska- medycyna estetyczna, dermatologia), zdecydowałam się na tak duży krok by spełnić marzenia nie tylko moje ale i moich dziadków, którzy zawsze chcieli bym była lekarzem. A ja w czasie teraźniejszym pogłębiam swą wiedzę i stosuję wciąż innowacyjne metody, najszybciej jak mogę wprowadzając je w swój szeroki wachlarz usług, który wykonuje. Cieszę się, że mam możliwość upiększać Państwa, ponieważ jest to dla mnie wielka przyjemność i pasja.
Dodatkowo skończyłam kilka szkoleń, które uprawniają mnie by być instruktorem, patronatem szkoleń oraz wykładowcą. Często pytacie mnie co z moim zawodem- prawnik Choć nie starcza mi czasu, dla mnie doba powinna mieć 48h, wtedy ze wszystkim mogłabym się wyrobić, ale prowadzę z moim mężem prawnikiem doradztwo prawne. Może się wydawać Państwu, że są to dwa odrębne dziedziny ja je uwielbiam łączyć. Kocham medycynę estetyczną, ale oderwaniem od rzeczywistości jest dla mnie pisanie różnych pism, tym bardziej, że obecnie więcej czasu mój mąż na to poświęca, ale w wolnym czasie oczywiście przyjmuję interesantów.

KALISZ

Pani Kasia– prawa ręka właścicielki (manager), Pani kosmetolog, linergistka, stylistka rzęs, szkoleniowiec, doświadczona, pełna wiedzy i kompetencji, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty. Złota rączka Art Med Clinic.

Pani Klaudia – Pani kosmetolog, profesjonalna stylistka paznokci, szkoleniowiec, kompetentna po wielu szkoleniach.

Pan Paweł – masażysta, po odbytych wielu szkoleniach.

KONIN

Pani Kasia – Stylistka fryzur damskich i męskich , ekspert w dziedzinie koloryzacji, profesjonalnej odbudowy, pielęgnacji włosów. Uczestnicząca w wielu szkoleniach u najlepszych stylistów w Polsce. Pani Kasia mimo młodego wieku jest wielkim darem dla Nas, ponieważ wykorzystuje innowacyjne metody w zakresie fryzjerstwa, podąża wciąż za nowatorskim, prionerskim stylem.

Pani Inez – profesjonalna z długim doświadczeniem – kosmetyczka, po wielu szkoleniach. W tym roku zajęła 3 miejsce w konkursie Głosu Wielkopolskiego jako NAJLEPSZA KOSMETYCZKA ROKU 🙂

Pani Kasia – kosmetolog, długofalowa stylistka rzęs po ukończeniu dyplomów – NOBLE-LASHES, profesjonalny szkoleniowiec stylizacji rzęs!

Pan Paweł – masażysta, po odbytych wielu szkoleniach.

__________________

Pan Paweł Wasilewski – Prawnik, proszę kierować zastrzeżenia,reklamację na jego maila : pawelwasilewski1991@gmail.com