Kosmetyka estetyczna – Art Med Clinic

Konin : 575 010 112

Napisz: sandralitwicka@gmail.com

Zapraszamy na naszego facebook’a:

Slider

O Nas:

Instytut Art Med Clinic – powstał z syntezy przede wszystkim pasji, wiedzy i doświadczenia. Celem, do którego dążymy jest zapewnienie klientom takiego wizerunku, który współgra z ich wewnętrznym samopoczuciem, teraz można wyglądać pięknie w każdym wieku. W magii upiększania najważniejsze jest stworzenie naturalnego wyglądu najwyższej próby. Medycyna estetyczna jest u Nas na najwyższym poziomie, zapewniamy Państwu sprawdzone wypełniacze z certyfikatem, które zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo i nie wywołują skutków ubocznych jak w przypadku innych na rynku nieznanych wypełniaczy bez certyfikacji, które mogą powodować alergię, my działamy jedynie na biozgodnym kwasie hialuronowym. Zapewniamy Państwu doradztwo i zmysł estetyczny – to nasze atuty, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. A wszystko to w bezstresowej, przyjaznej atmosferze w instytucie Art Med Clinic. 

Obraz może zawierać: Sandra Litwicka-Wasilewska, okulary i zbliżenie

Założycielką Art Med Clinic jest Pani Sandra Litwicka – Wasilewska, która jest dermatologiem, trychologiem, specjalistą medycyny estetycznej – absolwentka Uniwersytetu Medycznego UT Southwestern Medical Center.
Pomijając fakt iż ukończyła studia medyczne, to w 2016 r. również ukończyła studia magisterskie i tak została prawnikiem.

Drodzy Państwo – zdecydowałam się na tak duży krok, by spełnić marzenia nie tylko moje, ale i moich kochanych dziadków, którzy zawsze chcieli bym była lekarzem i dążę do tego aby nostryfikować dyplom w Polsce.

W czasie teraźniejszym pogłębiam swą wiedzę i stosuję wciąż innowacyjne metody, najszybciej jak mogę – wprowadzając je w swój szeroki wachlarz usług, który wykonuje.

Moja klinika zatrudnia oraz współpracuje z lekarzami chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej. Cieszę się, że mam możliwość upiększać Państwa, ponieważ jest to dla mnie wielka przyjemność, a przede wszystkim pasja.
Dodatkowo skończyłam wiele szkoleń u np. u Pani doktor dermatolog Gaworczyk – techniki iniekcji, nici na twarzy oraz ciele, u organizatora dr Borysewicza zaawansowane techniki podawania toksyny botulinowej, w Pro Expert Clinic, gdzie obdarowała mnie Pani Ewelina również dużą wiedzą, Szkolenia Centrum rozwoju Personalnego we Wrocławiu, Sympozjum, którym najbardziej jestem podekscytowana z jednym z najbardziej znanych lekarzy w Polsce dr Markiem Wasilukiem, itd…

Dodam, iż jestem również instruktorem, patronatem szkoleń oraz wykładowcą (choć na to już mi brak czasu ze względu na poszerzanie usług w mojej Firmie).        

Często pytacie mnie co z moim zawodem – prawnik. Choć nie starcza mi czasu, dla mnie doba powinna mieć 48h, wtedy ze wszystkim mogłabym się wyrobić, ale prowadzę z moim mężem prawnikiem doradztwo prawne. Może się wydawać Państwu, że są to dwie odrębne dziedziny ja je uwielbiam łączyć. Kocham medycynę estetyczną, ale oderwaniem od rzeczywistości jest dla mnie pisanie różnych pism, tym bardziej, że obecnie więcej czasu mój mąż na to poświęca, ale w wolnym czasie oczywiście przyjmuję interesantów. Dla mnie nie ma rzeczy niewykonalnych. Mam wiele planów na przyszłość, o których pisać nie będę – by nie zapeszać – ale zawsze dążę do celu, który udaje mi się osiągnąć, mimo tego, iż mam małą 3-letnią córeczkę, wciąż jeżdżę (czasem nawet i z nią) na Konferencję oraz Sympozja, na które jestem zapraszana i NIGDY NIE PRZESTAJĘ SIĘ UCZYĆ oraz szkolić.

KONIN

Pani Celina – stylistka fryzur damskich i męskich , ekspert w dziedzinie koloryzacji, profesjonalnej odbudowy, pielęgnacji włosów. Uczestnicząca w wielu szkoleniach u najlepszych stylistów w Polsce. Pani Celina mimo młodego wieku jest wielkim darem dla Nas, ponieważ wykorzystuje innowacyjne metody w zakresie fryzjerstwa, którym zajmuje się już od 2018 roku, podąża wciąż za nowatorskim, prionerskim stylem.

__________________

Pan Paweł Wasilewski – prawnik, proszę kierować zastrzeżenia, reklamacje pod adresem: pawelwasilewski1991@gmail.com