ZABIEGI PIELĘGNACYJNE
Twarz

W naszej ofercie posiadamy:
– karboksyterapia,
– peeling kawitacyjny,
– sonoforeza,
– ultradźwięki,
– fale radiowe,
– prądy Darsonvala,
– mikrodermabrazja diamentowa,
– maski algowe firmy Clarena,
– kwasy (glikolowy, migdałowy, itd.)
– i wiele innych…
Przykładowe zestawienia zabiegów jakie proponujemy:

Co to jest karboksyterapia?
Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem medycznego Vdwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki waxchlarz zastosowań i dużą skuteczność. Warto zaznaczyć, że jest to jednocześnie metoda bezpieczna, mało inwazyjna oraz o potwierdzonej klinicznie skuteczności.
Może być stosowana w odmładzaniu skóry, walce z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem. Można ją łączyć z mezoterapią z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy peptydów. Sam zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu medycznego certyfikowanego dwutlenku węgla. Urządzenie zostało zaprojektowane oraz wykonane w Polsce.
Jak dokładnie działa?
Należy wiedzieć, że dwutlenek węgla ma niezwykłą zdolność rozszerzania naczyń krwionośnych. Po wstrzyknięciu gazu w miejsce zabiegu, rozszerzają się więc małe, tętnicze naczynka. Zwiększa się przepływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze. Rekcją skóry na iniekcję jest stan zapalny, dzięki któremu następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. „Remodeling” skóry rozpoczyna się już od pierwszego zabiegu. Włókna kolagenowe ulegają kurczeniu, poprawia się stan skóry. Wzmaga się mikrokrążenie, następuje odbudowa i odżywienie komórek.
ETAP I
Natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost przepływu krwi ( na skórze pojawia się rumień otaczający miejsce wkłucia)
ETAP II
Szybkie uwalnianie atomów tlenu z hemoglobiny do miejsca o zwiększonym stężeniu dwutlenku węgla
ETAP III
Przyłączenie dwutlenku węgla do hemoglobiny
Rozkład dwutlenku węgla zapewnia anhydraza węglanowa do kationów wodoru i jonów

Wskazania:
cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
⦁ rozstępy, blizny, blizny po trądziku
⦁ starzenie się skóry
⦁ wiotkość skóry twarzy, szyi i drugiego podbródka
⦁ cienie pod oczami
⦁ worki i opuchnięcia pod oczami
⦁ odmładzanie skóry dłoni
⦁ zwiotczenie skóry po ciąży lub odchudzaniu
⦁ problemy skóry głowy
⦁ trudno gojące się rany
⦁ wypadanie włosów, łysienie plackowate
⦁ Łuszczyca
⦁ Otyłość
⦁ Opadające powieki – czasem wspomagająco przy zabiegu ⦁ plastyka powiek

Przeciwwskazania:
⦁ ciąża,
⦁ choroby serca,
⦁ ciężka niewydolność płuc,
⦁ aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
⦁ stany zapalne skóry, zakażenia grzybicze,
⦁ opryszczka..
W stosowanym w naszym gabinecie aparacie medycznym CO2 jest ogrzewany, w związku z czym zabieg jest prawie bezbolesny.
Kontrolowana jest szybkość przepływu i ilość podanego gazu , co czyni procedurę bardzo bezpieczną.

Zalecenia pozabiegowe:
W trakcie serii zabiegów nie należy skorzystać z:

  • opalania i solarium (minimum 7 dni od zabiegu), 
  • sauny, 
  • łaźni, 
  • gorących kąpieli, 
  • jaccuzi, 
  • basenu. 

W ciągu 24 h należy ograniczyć wysiłek fizyczny.

Korzyści:
JEDYNE POLSKIE CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE!
CERTYFIKAT MEDYCZNY KLASA IIb

Urządzenie zdobyło główną nagrodę w prestiżowym konkursie Inspiracje Roku 2017 oraz na 36. Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym LNE  

CZY CO2 STOSOWANY W KARBOKSYTERAPII JEST SZKODLIWY ?
CO2 jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Oznacza to, iż jest wysoce obojętny dla każdego organizmu. Można śmiało uznać go za „ekologiczny”, terapeutyczny czynnik.
Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym dlatego jest dokładnie przebadana pod względem mechanizmów działania, efektów terapeutycznych i skutków ubocznych. Jest to  więc zabieg bezpieczny, który może pomóc poprawić zdrowie i wygląd naszej skóry.

Jak długo trawa kuracja?
Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 5 do 12 zabiegów. Najczęściej wykonuje się jeden lub dwa zabiegi w tygodniu. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

Cena od 80 do 150zł

Wskazania: szara cera, blizny, zmarszczki, przebarwienia, bruzdy, plamy starcze, rozszerzone pory
Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstw rogowych naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom, należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.
Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeża i bardziej elastyczna po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej (stymuluje przepływ limfy i mikrokrążenia, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry). Niewątpliwie zaletą tego zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa
krótko i po jego wykonaniu nie jesteśmy wyłączeni z życia codziennego.
Prądy Darsonvala – to prąd o dużej „prędkości obrotowej”, który można zamienić w energię cieplną służącą do skutecznej likwidacji bakterii z miejsc
poddanych bezpośrednio zabiegowi darsonvalizacji. Prąd Darsonvala działa także przeciwgrzybicznie, antybakteryjnie. Urządzenie kosmetyczne ze
względu na swoje właściwości, nie powoduje skurczy mięśni w miejscu wykonywania zabiegu, natomiast zapewnia ich fizyczną i przyjemną stymulację.

Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją. Efekt jest zaskakujący, a skóra gładka, rozjaśniona nie ma żadnych podrażnień. Kawitacja, to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następnie gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się urządzenie wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, która przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej „zimne gotowanie wody”. Algi zawierają niezwykłe bogactwo substancji organicznychaminokwasy, proteiny, węglowodany oraz nieorganicznych- związki jodu, magnezu, potasu, chloru, żelaza, wreszcie elementy śladowe miedzi, cynku, kobaltu, wanadu, strontu i inne. Są znakomicie przyswajane przez tkanki ludzkie, ponieważ skład chemiczny ich plazmy jest podobny do składu chemicznego plazmy człowieka. Okłady z alg oczyszczają skórę z toksyn, łagodzą stany zapalne, poprawiają koloryt i wygładzają powierzchnię naskórka. Ograniczają nadmierną aktywność gruczołów łojowych.

EKSFOLIACJA W SALONIE
W Naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi na twarz z użyciem kwasów, który przy spotkaniu dobieramy odpowiednio do potrzeb skóry. Ważnym jest, aby przy zastosowaniu serii zabiegowej kwasami, należy się ochraniać filtrami UV (SPF 50), aby uniknąć przebarwień skóry, blizn. W Naszej ofercie pracujemy na kwasach firmy Clarena.
Przedstawiamy opis mniej inwazyjnych kwasów, po których skóra może delikatnie się złuszczać:
– Pyruvic 60% – intensywna kuracja odmładzająco-normalizująca polecana w szczególności dla cer dojrzałych, tłustych, trądzikowych. Działa silnie komedolitycznie i sebostatycznie, dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając ją gładką, promienną oraz delikatnie rozjaśnioną. Kwas pirogronowy działa silnie komedolitycznie i sebostatycznie, dokładnie oczyszcza skórę. Ponadto ma działanie antybakteryjne. Jest intensywnym eksfoliatorem, złuszcza martwy naskórek. Działa rozjaśniająco i zwiększa świetlistość skóry.
– Acid Anti-Hyperpigmentation 50% – połączenie kwasu kojowego, migdałowego i azelainowego zapobiega nadmiernej melanogenezie będącej przyczyną powstawania przebarwień. Delikatnie złuszcza naskórek oraz stymuluje procesy jego regeneracji. Skóra odzyskuje jednolity koloryt, staje się promienna. Kwas azelainowy – hamuje działanie tyrozynazy przez co zapobiega nadmiernej melanogenezie będącej przyczyną powstawania przebarwień. Kwas kojowy – rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych,
hamuje powstawanie zmarszczek oraz wykazuje działanie antyoksydacyjne chroniąc przed fotostarzeniem skóry. Kwas migdałowy – delikatnie złuszcza naskórek oraz stymuluje procesy jego regeneracji, syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego.
– Acid Anti-Age 45% – bioaktywne serum przeciwstarzeniowe z kwasem mlekowym, szikimowym oraz retinolem. Polecane do pielęgnacji skór dojrzałych, suchych, z tendencją do powstawania przebarwień. Kwasy zawarte w serum głęboko, długotrwale nawilżają, rozjaśniają przebarwienia oraz spłycają drobne zmarszczki. W efekcie skóra jest gładka, jędrna, bardzo dobrze nawilżona i wyraźnie młodsza. Kwas szikimowy – silnie wiąże wodę w naskórku oraz wzmacnia barierę ochronną zapobiegając TEWL. Pozwala to na uzyskanie głębokiego, długotrwałego efektu nawilżenia. Retinol – stymuluje proces odnowy komórkowej, przyspiesza proces rogowacenia, sprzyja pogrubianiu warstw naskórka. Kwas mlekowy – stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia oraz spłyca drobne zmarszczki.
– Lactic 60% – intensywna kuracja nawilżająca-odmładzająca. Kwas mlekowy zapobiega transepidermalnej ucieczce wody, zapewnia długotrwały efekt głębokiego nawilżenia. Doskonale spłyca zmarszczki, poprawia elastyczność skóry, napina ją i wygładza. Kwas mlekowy – jest zaliczany do NMF, stymuluje syntezę ceramidów, które uszczelniają barierę hydrolipidową naskórka zapobiegając TEWL. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, rozjaśnia przebarwienia oraz spłyca drobne zmarszczki.
Kwasy mocno złuszczające! Dłuższy okres rekonwalescencji po zabiegu. Peeling chemiczny to zabieg polegający na aplikacji na skórę odpowiednio dobranej do rodzaju cery mieszaniny substancji chemicznych w odpowiednim stężeniu i wartości pH. Rezultatem takiej procedury jest eksfoliacja naskórka, czyli złuszczanie spowodowane rozluźnieniem połączeń międzykomórkowych. Dzięki temu struktura skóry staje się gładsza, a koloryt wyrównany. Szybkość osiągnięcia efektów zabiegowych uzależniona jest m. in. od rodzaju, stężenia i ilości użytego kwasu oraz wcześniejszego przygotowania skóry poprzez dokładne jej odtłuszczenie. Peeling chemiczny za pomocą TCA nazywany jest peelingiem do zadań specjalnych. Działa szybciej niż pozostałe eksfolianty, dzięki czemu możliwa jest mniejsza ilość wykonywanych zabiegów w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu. Kwas trójchlorooctowy stanowi bezpieczną alternatywę dla bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Propozycje zabiegów z kwasem TCA:
– Frost Peel 30% – zabieg przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, wymagającej stymulacji i redukcji powierzchownych blizn i przebarwień. Wskazany jest również dla skóry dojrzałej w celu poprawy jędrności. Frost Peel 30% zapewnia łagodniejszy proces złuszczania.
– Frost Peel 40% – daje efekt silniejszej chemabrazji. Dedykowany jest skórze dojrzałej, łojotokowej, z przebarwieniami i objawami fotostarzenia oraz z głębokimi bliznami. Oprócz złuszczania naskórka, stymuluje skórę właściwą do zwiększonej syntezy kolagenu, elastyny i
kwasu hialuronowego. W efekcie następuje przebudowa głębiej położonych struktur skóry, czyli m.in. lepsze usieciowanie włókien kolagenowych a także wzrost produkcji elastyny, kolagenu i glikozamin.
– Frozen Frappe Peel – połączenie kwasu TCA 40% i kwasu kawowego = pełna koagulacja naskórka. Zabieg przeznaczony dla skóry z bliznami potrądzikowymi, zmarszczkami i bruzdami. Wyrównuje powierzchnię naskórka, redukuje rozszerzone ujścia gruczołów łojowych i likwiduje przebarwienia. Polecany szczególnie dla osób z bliznami po trądziku oraz z utrwalonymi hiperpigmentacjami.
Po aplikacji peelingu (Frost Peel 30%; Frost Peel 40%; Frozen Frappe Peel) na skórę dochodzi do koagulacji białek naskórka, co przejawia się powierzchownym zbieleniem skóry. Następnie powstaje rumień i obrzęk. W ciągu 3-5 dni, naskórek brązowieje i zaczyna się złuszczać. Po około 2 tygodniach proces złuszczania jest zakończony.
Przeciwskazania do stosowania kwasów łagodnych i mocnych:
– ciąża,
– karmienie piersią,
– choroby autoimmunologiczne, zapalne skóry,
– choroby nowotworowe,
– infekcje bakteryjne i wirusowe,
– leczenie światłem i izotretynoiną,
– zabiegi chirurgiczne twarzy,
– alergia na substancje złuszczające
– skłonność do bliznowców (keloidów).
Pielęgnacja skóry po zabiegu – ważne!
– bezwzględny zakaz opalania przez minimum 4 tygodnie po zabiegu od momentu pełnego złuszczenia naskórka,
– unikanie nasłonecznienia,
– stosowanie blokujących promieniowanie słoneczne UVA/UVB SPF 50 przez okres I miesiąca (zalecany jest Sun Protector Cream 50+),
– bezwzględny zakaz zdrapywania złuszczającego się naskórka,
– zakaz korzystania z kąpieli w chlorowanej wodzie oraz korzystania z sauny przez okres 1 miesiąca,
– zakaz stosowania zabiegów podrażniających skórę, peelingów oraz depilacji przez okres 1 miesiąca,
– stosowanie kremów silnie nawilżających i regenerujących – ewentualny makijaż można stosować dopiero kilka godzin po zabiegu (najlepiej 24 godz.)

cena 350 zł

STYLIZACJA PAZNOKCI

Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, a w dzisiejszych
czasach również mężczyzn.
W naszym salonie skupiamy się na tym aby stylizacja paznokci dłoni czy stóp naszych Klientek były eleganckie, wypielęgnowane, ale głównie zwracamy uwagę na Wasze potrzeby.
Posiadamy szeroki wachlarz kosmetyków pielęgnacyjnych, dzięki którym możemy sprostać potrzebom Klientów. W naszej ofercie posiadamy:
– manicure tradycyjny,
– manicure japoński,
– manicure hybrydowy,
– stylizację paznokci metodą żelową,
– stylizację paznokci metodą akrylową,
– stylizację paznokci metodą akrylożel,
– zdobienia okazjonalne,
– masaż dłoni,
– pedicure klasyczny,
– pedicure + hybryda,
– masaż stóp,
– i wiele innych…

Stylizacja rzęs

Przedłużenie i zagęszczenie rzęs to sposób na prawdziwie magnetyzujące spojrzenie, a jednocześnie naturalny efekt lub bardziej efektowny. To zabieg, który pozwoli wydłużyć i podkręcić rzęsy – co podkreśli Twoje spojrzenie. Sztuczne rzęsy pozwolą zaoszczędzisz mnóstwo czasu na makijaż. Wykonujemy stylizacje od 1:1 aż do Mega Volume.

Efektami każdej z metod jest:
• zagęszczenie rzęs,
• wydłużenie,
• przyciemnienie.
Rzęsy sztuczne dobierane są w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować się do rzęs naturalnych. Jest to kwestią indywidualną, dlatego każdy Klient powinien być traktowany indywidualnie. Po wyborze i dopasowaniu rzęs syntetycznych, przykleja się je do rzęs naturalnych. Rzęsy syntetyczne należy uzupełniać na bieżąco. Są one podatne na wypadanie i dla zachowania efektu, najlepiej jest uzupełniać je nie rzadziej niż co 4 tygodnie.

Zalecenia pozabiegowe:
* do 48 godzin po zabiegu nie zaleca się:
– gorących kąpieli,
– chodzenia na solarium, basen, saunę,
– malowania okolicy oczu,
– dotykania, rozczesywania rzęs,
– kładzenia się twarzą w poduszkę,
– korzystania z siłowni (pot niekorzystnie wpłynie na aplikację),
– korzystania z zabiegów kosmetycznych z użyciem ciepła lub pary bezpośrednio na twarz, np. wapozon przed oczyszczaniem manualnym,
– wszelkie maseczki.
* po upływie 48 godzin po zabiegu możemy wykonywać powyższe czynności, jednak każda z nich ma wpływ na trwałość aplikacji. Warto zachować ostrożność i:
– nie smarować okolic oczu kremami, oliwkami, olejkami,
– rzęsy rozczesywać i układać szczoteczką otrzymaną od stylistki,
– nie malować rzęs eyelinerem, cieniami, itd.
– MYĆ rzęsy regularnie!** wykonujemy to specjalnym pędzelkiem lub palcami, spłukujemy wodą, osuszamy ręcznikiem papierowym.
** można wykonywać to specjalną pianką do rzęs, płyn Johson’s Baby w piance lub płyn do higieny intymnej (nie może to być tłusty kosmetyk ani płyn micelarny)
Przeciwskazania do zabiegu stylizacji rzęs:
– alergia na klej,
– problemy uniemożliwiające nam długotrwałe leżenie na wznak,
– brak rzęs lub ich minimalna ilość,
– trichotillomania (bezwiedne wyrywanie rzęs),
– klaustrofobia,
– niedomykalność powieki,
– stany zapalne oczu i ich okolicy,
– infekcje organizmu, przeziębienie, grypa,
– opryszczka.

Makijaż permanentny

Pierwszym etapem makijażu
permanentnego jest wykluczenie
wszystkich przeciwwskazań, które mogą
zdyskwalifikować do zabiegu. Prosimy o
nie ukrywaniu informacji dotyczących
stanu zdrowia. Poszczególne
przeciwwskazania nie znalazły się w
karcie bez przyczyny. Zatajenie ich może
mieć zły wpływ na pigmentację oraz
efekt końcowy.

Następnym krokiem jest regulacja brwi oraz rysunek wstępny, który ma
na celu przedstawić finalny kształt brwi. Należy się skoncentrować na każdym
szczególe takim jak: długość brwi, symetria, grubość. Rysunek jest etapem,
który ma na celu wyznaczyć idealny, dokładny i precyzyjnie zaznaczony kształt
(na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się gruby/toporny). Poinformuj o
swoich obawach linergistkę! Makijaż permanentny to zabieg, którego efekt jest
trwały i nie można go tak łatwo usunąć, dlatego nie powinnyśmy się bać mówić
o własnych odczuciach.
Mocniejsze nasycenie koloru bezpośrednio po
zabiegu i zaczerwienienie w zapigmentowanej okolicy
jest normalną koleją rzeczy, nie należy panikować.

Ważne jest, aby stosować się
do zaleceń. Pielęgnacja po
zabiegu jest równie ważna jak sam
zabieg. Jeżeli chcesz, aby brwi
równomiernie się wygoiły a finalny
efekt był satysfakcjonujący
zapoznaj się z zaleceniami
pozabiegowymi.

Jak dbać o brwi?
Zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem inwazyjnym. Za pomocą
igły oraz specjalnie przeznaczonego do tego urządzenia wprowadzamy
pigment pomiędzy naskórek, a skórę właściwą.
– dwa dni zaraz po pigmentacji są bardzo istotne. Przemywać brwi 2-3
razy dziennie przegotowaną wodą lub szarym mydłem, aby zmyć nadmiar
osocza, oraz nie dopuścić do powstania większego strupka. Na powierzchni
brwi utworzy się delikatna błonka, która dzień po dniu będzie się łuszczyć. Nie
należy panikować w momencie widocznej różnicy w kolorze pomiędzy
strupkiem, a efektem znajdującym się w miejscu gdzie strupek już odszedł.
– od 4 do 8 dnia po zabiegu należy rozpocząć nawilżanie brwi, aplikując
bardzo cienką warstwę wazeliny kosmetycznej/Bepanthen (gruba warstwa
może spowodować wyrzucenie pigmentu ze skóry, w wyniku czego pigment się
nie przyjmie). Uwaga! Przed każdą nową warstwą preparatu, należy oczyścić
brwi z pozostałości po poprzedniej aplikacji.
– efekt finalny widoczny jest po 6 tygodniach, kiedy należy zgłosić się na
korektę,
– w czasie gojenia brwi nie należy: drapać strupków, nakładać produktów
kosmetycznych, przemywać brwi innymi specyfikami niż szare mydło,
przegotowana woda, korzystać z solarium, sauny.

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientki jest pytanie o możliwości jakie mamy, decydując się na makijaż permanentny ust. Czy możemy uzyskać kolor ulubionej szminki, tak, aby już nigdy nie martwić się o poprawianie koloru po jedzeniu czy też piciu? Decydując się na makijaż permanentny ust, powinniśmy dokładnie zapoznać się z całym procesem pigmentacji ust.
Pierwszym etapem makijażu permanentnego jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań, które mogą zdyskwalifikować do zabiegu. Prosimy o nie ukrywaniu informacji dotyczących stanu zdrowia. Poszczególne przeciwwskazania nie znalazły się w karcie bez przyczyny. Zatajenie ich może mieć zły wpływ na pigmentację oraz efekt końcowy.
Makijaż permanentny ust nie jest zabiegiem powiększającym usta.
Zabieg wykonywany jest w obrębie czerwieni wargowej. Duża asymetria ust, dysproporcja, może być skorygowana tylko i wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej.
Mocniejsze nasycenie koloru bezpośrednio po zabiegu, obrzęk jest normalną koleją rzeczy, nie należy panikować.
Ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty. Pamiętaj, że pielęgnacja po zabiegu jest równie ważna jak sam zabieg. Jeżeli chcesz, aby usta równomiernie się wygoiły, a finalny efekt był satysfakcjonujący zapoznaj się z zaleceniami pozabiegowymi, które znajdziesz niżej na tej stronie.

Dla kogo jest makijaż permanentny ust?
-dla kobiet, które cenią sobie czas
-dla kobiet, które chcą zatrzymać efekt
szminki na dłużej i zależy im na
podkreśleniu swoich ust,
-dla kobiet, które nie są zadowolone z
dotychczasowego koloru czerwieni
wargowej,
-dla kobiet, które zmagają się z bliznami
po opryszczkach
-dla kobiet, które zmagają się z
problemem medycznym takim jak zajęcza
warga.

Jak dbać o usta?
Zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem inwazyjnym.Od razu po zabiegu makijażu permanentnego ust może wystąpić obrzęk. Jest to stan przejściowy, który szybko mija (w pierwszej dobie po zabiegu). Usta bezpośrednio po zabiegu są wyraziste, kolor mocno nasycony. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy od 20-50% w zależności od koloru pigmentu. Finalny, ostateczny kolor będzie widoczny po 6 tygodniach od dnia pigmentacji.
Dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu i dwa dni po (w sumie 5 dni) należy przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran (lek wydawany na receptę). Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. W aptece dostępny jest bez recepty lek o nazwie Hascovir. Należy pamiętać, że mimo przyjmowania leków opryszczka może się pojawić. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust.
W czasie gojenia ust nie należy: drapać strupków, nakładać produktów kosmetycznych, korzystać z solarium, sauny.

Marzy Ci się bardziej
podkreślone oko? Delikatnie
wyrysowana kreska, która w
subtelny sposób podkreśli Twoją
urodę?
Jeśli lubisz wyraźny makijaż, możesz
wybrać kreskę dekoracyjną oka,
dzięki czemu zaoszczędzisz czas
podczas codziennego makijażu.
Eyeliner podkreśla nie tylko linię rzęs,
ale i samą powiekę. Zabieg ten nie
jest odpowiedni dla osób z mocno
opadającą powieką oraz osób z
mocno unaczynioną skórą.

Pierwszym etapem makijażu permanentnego jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań, które mogą zdyskwalifikować do zabiegu. Prosimy o nie ukrywaniu informacji dotyczących stanu zdrowia. Jeśli skóra jest mocno unaczyniona, wiotka lub powieka jest opadająca nie będziemy w stanie wykonać zabiegu. Efekt będzie nieatrakcyjny.
Zabieg makijażu permanentnego oka jest zabiegiem, który wykonany raz, zostaje na powiece przez bardzo długi okres czasu (kilka lat). Zabieg ten wymaga od Nas przemyślanej decyzji. Pamiętaj, że makijaż permanentny w subtelny sposób powinien podkreślić Twoja urodę.
Pamiętaj, że kreska nie pasuje do każdego oka! Jeżeli jednak zależy Ci na wydobyciu głębi koloru źrenicy, idealnym zabiegiem będzie klasyczne zagęszczenie linii rzęs.
Jak dbać o wykonany eyeliner?
– w ciągu 2-3 dnia należy przemywać przegotowaną wodą,
– w kolejnych dniach należy utrzymywać obszar zabiegowy w czystości, nie należy malować oczu.

Cena od 150 zł 

Kolczykowanie
🍒 KOLCZYKOWANIE ZAMIAST STRZELANIA 🔫
 
Z Systemem 75 ucho już nigdy nie zostanie przestrzelone, ale zakolczykowane. Zupełnie pozbawione bólu, prawie perfekcyjnie ciche i przede wszystkim szybkie przekłucie ucha jest dla klientów przyjemnością.
 
🎯 Dokładne wypozycjonowanie. Widoczny we wkładzie czubek kolczyka pozwala wykonać przekłucie precyzyjnie, dokładnie w wyznaczonym punkcie.
 
🎀 Cienka igła. Tylko 0,9 mm igła powoduje, że przekłucie ucha staje się zupełnie bezbolesne. 
 
🎈Nie ma potrzeby wymiany naboi. Każdy sterylny nabój zawiera prawidłowo umiejscowiony kolczyk oraz zapinkę. Pozwala to jednym, łatwym ruchem ręki wymienić kolczyk na taki, jaki zażyczy sobie klient.
 
🤫 Lekka waga i cicha praca. System 75 jest bardzo lekki oraz bardzo cichy w użytkowaniu. Nawet najmniejsze DZIECI nie będą się obawiały typowego dźwięku, który wydają inne aparaty do kolczykowania.
 
💎  Umieszczenie kolczyka i zapinki. Kolczyk i zapinka są umieszczone w środku naboju i nie ma możliwości, aby wypadły podczas kolczykowania.
 
🏥  Udoskonalone leczenie. Automatyczne wypozycjonowanie zapinki i kolczyka powoduje optymalną przestrzeń pomiędzy nimi już po zakolczykowaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu rana dużo szybciej się goi.
 
⭐  NAJLEPSZA JAKOŚĆ !!! Wysterylizowane kolczyki do przekłuwania uszu są pozbawione niklu, pokrywane są 14-sto lub 18-sto karatowym złotem bądź wykonane są z tytanu. Wszystkie produkty są zgodne z Dyrektywą Niklową Unii Europejskiej.