Absolutny hit! CGF – KOMÓRKI MACIERZYSTE

Przełom w rewitalizacji skóry! Intensywna regeneracja!

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi Pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym.

Na czym to polega?

Po pobraniu krwi pacjenta zostaje ona specjalnie odwirowana, wyodrębnione zostają komórki macierzyste i czynniki wzrostu. Pozyskiwany do zabiegu specyficzny rodzaj komórek macierzystych CD34+ zawiera szereg czynników wzrostu, które odpowiadają za pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu, aktywują mikrokrążenie w skórze, stymulują podziały warstwy twórczej naskórka, wygładzają go i spłycają zmarszczki. Regulują także i syntezę kolagenu,i pobudzają wzrost i różnicowanie komórek. Dzięki temu uzyskujemy bardzo naturalne efekty odmłodzenia i rewitalizacji oraz poprawę ogólnej kondycji skóry. Metoda CGF wykorzystuje potencjał tkwiący we własnej krwi pacjenta, jest w 100% bezpieczna – bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania: cgf

 

Po zabiegu

Po zabiegu pacjent od razu wraca do codziennej aktywności. Jak po każdym zabiegu z użyciem igły, może pojawić się delikatny obrzęk lub pojedyncze siniaki, które jednak ustępują po stosowania zalecanych preparatów łagodzących.

Jakich efektów możemy spodziewać się po zabiegu?

Decydując się na wykonanie serii zabiegów CGF, możemy oczekiwać następujących rezultatów:

  • poprawa ogólnej kondycji skóry,
  • wyraźne odmłodzenie poprzez redukcję zmarszczek i odzyskanie elastyczności,
  • pozbycie się blizn i przebarwień,
  • zahamowanie wypadania włosów i pobudzenie cebulek do odrostu.

Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia
  • choroby autoimmunologiczne
  • choroby onkologiczne
  • inne choroby przewlekłe
  • stany zapalne

Znalezione obrazy dla zapytania: cgf

Co różni CGF od osocza bogatopłytkowego?

Różnice są widoczne już na etapie pozyskiwania komórek macierzystych i czynników wzrostu. Wykorzystanie do zabiegu separatora z odpowiednio dobraną temperaturą oraz probówek ze szkła borowego, zamiast tradycyjnej wirówki pozwala na uzyskanie oraz zachowanie znacznie większej ich ilości. Stosowana jako składnik zabiegu heparyna nie tylko wydłuża żywotność komórek macierzystych ale niweluje też nieprzyjemne uczucie pieczenia podczas iniekcji, zwiększając tym samym komfort zabiegu.

Jesteś zainteresowana/y?

Zapraszamy do kontaktu przez facebook’a!

Znalezione obrazy dla zapytania: facebook www.facebook.com/SandraLitwickaWasilewska

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *